İade / Değişim Koşulları

 ***DEK BABY & HOME  koşulsuz değiştirme ile ürünü teslim aldıktan sonraki 7 (yedi) gün içerisinde orijinal ambalajı bozulmamak ve ürüne zarar verilmemiş olmak ve etiketi koparılmamak kaydıyla, gerekçe sormaksızın ürününüzü başka bir ürünle değiştirmeyi taahhüt eder.

***Tüketicinin aldığı ürünlerde bir hata bulunmuyorsa, farklı sebeplerle değişim talebinde bulunması durumunda değişim sebebiyle oluşacak kargo ücreti tüketiciye aittir.

*** İade ve değişimler mutlak suretle orjinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır.

***Orjinal kutusu/ambalajı bozulmuş,etiketi koparılmış ürünlerin iade/değişimi kabul edilmez.(örnek:Orjinal kutu üzerine kargo etiketi yapıştırılmış ve kargo koli bandı ile bantlanmış ürünler) 

***Tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, yeni bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iade/değişimi kabul edilmemektedir.

***İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orjinal fatura(sizdeki bütün kopyaları) ve iade sebebini içeren bir dilekçe göndermeniz gerekmektedir.(Faturası olmayan ürün/ürünlerin iade ve değişimi kesinlikle yapılmamaktadır)

*** İade etmek istediğiniz ürün/ürünler ayıplı ise kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır.Bu durumda da ürünü size getiren anlaşmalı olduğumuz kargo şirketi ile gönderim yapmanız gerekir.Diğer iade durumlarında ise kargo ücreti müşteriye aittir.

*** İade etmek istediğiniz ürün/ürünler ayıplı mal tanımına girmeden iade edilmek isteniyorsa bu iadenin GELİŞ-GİDİŞ kargo ücreti müşteriden alınır.

***Ürün sipariş tutarları 30 gün içerisinde iade edilmektedir.